Doprava

Doručení Vaší zásilky přímo k Vám domů, nebo na jakoukoliv Vámi zadanou adresu, případně její vyzvednutí na více než 1 000 pobočkách služby Zásilkovna.cz, je možné již za pouhých 99 Kč. Více informací níže.

Expediční poplatky

  • Standardní zásilky 99 Kč
  • Plakáty v tubusu a fotoobrazy na plátně/desce 109 Kč

Příplatky za doručení

Expediční poplatky se sčítají s příplatky za doručení, viz. tabulka níže.

Cena objednávky Standardní doručení Českou poštou Doporučené psaní Českou poštou Balík na pobočku České pošty Balík do ruky od České pošty DPD, PPL GLS Zásilkovna.cz
od 0 do 199 Kč bez příplatku bez příplatku + 30 Kč + 40 Kč + 50 Kč + 40 Kč bez příplatku
od 200 do 999 Kč nelze bez příplatku + 30 Kč + 40 Kč + 50 Kč + 40 Kč bez příplatku
od 1000 Kč a více nelze nelze bez příplatku bez příplatku bez příplatku bez příplatku bez příplatku

Žádné další poplatky si neúčtujeme, jakákoliv platební metoda je u nás zdarma, stejně tak neplatíte žádné další manipulační poplatky za Vaše fotoprodukty z různých produktových skupin (fotokniha, fotografie, fotoobraz, fotodárky apod.) v jedné objednávce.

Objednávky doručujeme i po Evropě

Držíme krok s vysokými zákaznickými standardy v on-line poskytování služeb a Vaše objednávky doručujeme do většiny evropských zemí.

Fotokalendář, fotoknihu, fotoobraz, fotky nebo jakýkoliv fotodárek můžete poslat do vybrané evropské země. Toto neplatí pro produkt pohlednice s odesláním.

Při dokončování objednávky v části „Výběr adres“ vyberete v „Doručovací adrese“ u políčka „Stát“ ze seznamu Vámi vybranou cílovou destinaci.

Cena doručení do vybrané země mimo ČR se automaticky zobrazuje po jejím výberu ve spodní části obrazovky. Stejně tak se zobrazuje v "Obsahu košíku" jako položka "Příplatek za doručení".

Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.