Platební metody

V současné době máte možnost za naše produkty zaplatit několika způsoby:

  1. Platba převodem: Na Váš e-mail jsou zaslány platební údaje, které musíte použít při platbě v bance/u bankomatu/z internetových stránek banky. V tomto případě čekáme než částka dorazí na náš účet a teprve poté zahajujeme výrobu Vaší zakázky.
  2. Platba kartou on-line: Pokud jste vlastníkem platební karty, můžete využít platby kartou. Po objednání objednávky s tímto typem platby budete přesměrováni na platební systém, ve kterém je potřeba potvrdit tuto platbu. Po zadání korektních platebních informací jste přesměrováni zpět na stránky 24PRINT. Po odeslání karetní platby se Vaše zakázka posílá ihned ke zpracování.
  3. Platební bránou GoPay: Platební brána GoPay do sebe zahrnuje velké množství způsobů úhrady od platby kartou, přes online převod z účtu některých bank, až po metodu superCASH.

V případě, že zvolíte platbu kartou, ale svoje rozhodnutí si rozmyslíte, můžete si otevřít Váš seznam objednávek (na stránce s Vaším profilem) a následně kliknout na danou objednávku. U ní naleznete dodatečné platební údaje pro platbu převodem.

Účet pro zaplacení zakázek:

Objednávku uhraďte převodem na účet: 207140537/0300 (ČSOB)

Variabilní symbol: číslo objednávky (12302×××××). Specifický symbol: číslo zákazníka.

Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.