Průměrná expediční doba: 3 pracovní dny od přijetí platby.

Doprava

Doručení objednaných fotoproduktů přímo k Vám domů, nebo na jakoukoliv Vámi zadanou adresu, případně její vyzvednutí na více než 8 000 pobočkách služby Zásilkovna.cz, je možné již za 109 Kč.
V této ceně je zahrnuto bezpečností zabalení produktů do kvalitní kartonové obálky. 

Plakáty jsou vždy expedovány ve velmi pevných kartonových tubusech. Pokud Vaše objednávka obsahuje plakát/y a další fotoprodukt/y, je automaticky rozdělena do dvou samostatných zásilek. Jednou z nich je vždy plakát/y v tubusu a druhou další fotoprodukt/y. Od této doby se u nás v systému jedná o dvě samostatné zásilky a každá z nich je ve většině případů expedována v jiný den. Z pohledu ceny za dopravu se pro Vás nic nemění a platíte standardně pouze jeden expediční poplatek.

Expediční poplatky (zahrnují balné a základní poplatek za doručení)

Příplatky za doručení

Expediční poplatky se sčítají s příplatky za doručení, viz. tabulka níže.

Cena objednávky Zásilkovna.cz


do 40x60 cm
Doporučené psaní Českou poštou

Balík na pobočku České pošty

Balík do ruky od České pošty

PPLGLSod 1 do 498 Kč bez příplatku + 10 Kč + 40 Kč + 50 Kč + 70 Kč + 40 Kč
od 499 Kč a více bez příplatku nelze bez příplatku bez příplatku bez příplatku bez příplatku

Žádné další poplatky si neúčtujeme, jakákoliv platební metoda je u nás zdarma, stejně tak neplatíte žádné další
manipulační poplatky za Vaše fotoprodukty z různých produktových skupin (fotokniha, fotografie, fotoobraz,
fotodárky apod.) v jedné objednávce.

Objednávky doručujeme i po Evropě

Držíme krok s vysokými zákaznickými standardy v on-line poskytování služeb a Vaše objednávky doručujeme do většiny evropských zemí.

Fotokalendář, fotoknihu, fotoobraz, fotky nebo jakýkoliv fotodárek můžete poslat do vybrané evropské země. Toto neplatí pro produkt pohlednice s odesláním.

Při dokončování objednávky v části „Výběr adres“ vyberete v „Doručovací adrese“ u políčka „Stát“ ze seznamu Vámi vybranou cílovou destinaci.

Cena doručení do vybrané země mimo ČR se automaticky zobrazuje po jejím výběru ve spodní části obrazovky. Stejně tak se zobrazuje v "Obsahu košíku" jako položka "Příplatek za doručení".

Kontakt O společnosti Časté dotazy Kompletní nabídka Doprava Platební metody Stav objednávky Obchodní podmínky Technické podmínky Ochrana osobních údajů Nastavit cookies