Průměrná expediční doba: 3 pracovní dny od přijetí platby.

Platební metody

V současné době máte možnost za naše produkty zaplatit několika způsoby:

  1. Platba převodem: Na Váš e-mail jsou zaslány platební údaje, které musíte použít při platbě v bance/u bankomatu/z internetových stránek banky. V tomto případě čekáme než částka dorazí na náš účet a teprve poté zahajujeme výrobu Vaší zakázky.
  2. Platba pomocí QR kódu: QR kód naleznete v přehledu objednávky, který bude zobrazen na Vašem monitoru po jejím dokončení. Stačí jej vyfotit a platební příkaz se automaticky vyplní správnými údaji. Takto vyplněný platební příkaz jednoduše jen odešlete do banky ke zpracování. Výrobu Vaší zakázky zahajujeme poté, co je částka přípsána na náš účet.
  3. Platba kartou on-line: Pokud jste vlastníkem platební karty, můžete využít platby kartou. Po vytvoření objednávky s tímto typem platby budete přesměrováni na platební systém, ve kterém je potřeba potvrdit tuto platbu. Po zadání korektních platebních informací jste přesměrováni zpět na stránky 24PRINT. Po odeslání karetní platby se Vaše zakázka posílá ihned ke zpracování.
  4. Platební bránou GoPay: Platební brána GoPay do sebe zahrnuje velké množství způsobů úhrady od platby kartou, přes online převod z účtu některých bank, až po metodu superCASH.

V případě, že zvolíte platbu kartou, ale svoje rozhodnutí si rozmyslíte nebo se platba on-line z nějakého důvodu nepodaří, pak můžete využít níže uvedené bankovaní spojení:

Účet pro zaplacení zakázek:

Objednávku uhraďte převodem na účet: 207140537/0300 (ČSOB)

Variabilní symbol: číslo objednávky (12302×××××). Specifický symbol: číslo zákazníka.

Kontakt O společnosti Časté dotazy Kompletní nabídka Doprava Platební metody Stav objednávky Obchodní podmínky Technické podmínky Ochrana osobních údajů Nastavit cookies